Hurtownia bielizny i rajstop
Zadzwoń: +48 12 650 71 78
lub napisz:
Szybka wiadomość:
* pole wymagane.
Rejestracja Zaloguj się
Asortyment
Informacje

O nas

powrót

Początek firmy Tabu, to niewielkie pomieszczenie wynajęte w 1994 roku. Przez następne lata sukcesywnie poszerzaliśmy powierzchnię magazynową, która w ostateczności zajmowała trzy kondygnacje. Było to utrudnieniem dla Klientów i po 10 latach działalności przeprowadziliśmy się do własnej, nowo wybudowanej siedziby przy ul. Lipskiej 20 w Krakowie. Tutaj poszerzyliśmy wybór asortymentu i zapewniliśmy naszym Klientom komfortowe warunki zakupów.


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Odbiorców proponujemy kilka możliwości dokonywania zakupów :
- w siedzibie firmy, gdzie doświadczony personel gotowy jest do pomocy i porad każdemu Klientowi
- poprzez naszych przedstawicieli handlowych, posiadających bogate doświadczenie w branży bieliźniarskiej oraz pończoszniczej, mogących dotrzeć do Klientów w promieniu około 150 km od Krakowa,
- poprzez  hurtownię OnLine, stworzoną dla wszystkich tych, którzy cenią sobie oszczędność czasu i możliwość zakupu towarów bez wychodzenia z domu lub sklepu. Tutaj również służymy pomocą wykwalifikowanego personelu i tutaj odległość nie ma znaczenia.

Klient naszym Partnerem – to nasza dewiza, dlatego zajmujemy się wyłącznie sprzedażą hurtową, a sprzedaż detaliczną zostawiamy naszym Klientom.

Obsługujemy firmy w całej Polsce, honorujemy rabaty wypracowane u Państwa dotychczasowych dostawców oraz zapewniamy bardzo dobrą i profesjonalną obsługę.

Każdego dnia dbamy o najwyższą jakość obsługi klientów!
Zapraszamy do współpracy, bo tylko wówczas przekonają się Państwo o naszych zaletach.

 

© TABU 2017. Wszystkie prawa autorskie zastrzeżone.