Hurtownia bielizny i rajstop
Zadzwoń: +48 12 650 71 78
lub napisz:
Szybka wiadomość:
* pole wymagane.
Rejestracja Zaloguj się
Asortyment
Informacje

Regulamin

powrót

Regulamin hurtowni internetowej TABU:

§1. Warunki ogólne: 
1)    Ceny wszystkich produktów w systemie zamówień są cenami netto (nie zawierają podatku VAT).
2)    Tabu zastrzega sobie prawo do wycofania niektórych produktów z oferty.
3)    Poprzez zarejestrowanie Klient wyraża zgodę na wykorzystanie danych osobowych podanych w formularzu rejestracyjnym.
4)    TABU Sp. z o.o. ogranicza wykorzystanie i zbieranie informacji o Klientach do niezbędnego minimum wymaganego do wysyłkowej sprzedaży towarów, co obejmuje m.in. adresy poczty elektronicznej oraz dane osobowo-adresowe, które są przez nas przetwarzane zgodnie 
z wymogami Ustawy o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. Nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami) wyłącznie w celu realizacji zamówień i nie będą udostępniane żadnym (osobom trzecim).
5)    Minimalna średniomiesięczna wartość obrotów na fakturach (liczona z 3 ostatnich miesięcy), poniżej której zastrzegamy sobie prawo do zablokowania możliwości korzystania z loginu i hasła wynosi 500 zł netto. W takiej sytuacji TABU Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do odmowy ponownej rejestracji Klienta.
6)    Zajmujemy się wyłącznie sprzedażą hurtową, dlatego pierwsze zamówienie nowego Klienta nie może być mniejsze niż 500 zł. netto.

7)    Klienci będący Klientami hurtowni stacjonarnej (wcześniej zarejestrowani w bazie Tabu Sp. z o.o.) zachowują wszystkie swoje dotychczasowe prawa i przywileje.
8)    Dla nowych Klientów hurtowni, którzy regularnie korzystają z oferty, istnieje możliwość indywidualnego określenia warunków współpracy.
9)    Klient akceptując Regulamin, wyraża zgodę na przesyłanie informacji handlowych przez TABU sp. z o.o. drogą elektroniczną.

§2. Formy płatności:
1)    „Przelew - przedpłata”- W tytule przelewu prosimy o podanie numeru zamówienia oraz numeru Klienta. Na wpłatę czekamy 3 dni robocze od chwili przesłania informacji o wartości zamówienia. W przypadku braku wpłaty zamówienie zostanie anulowane.
2)    „Pobranie” - Należna kwota pobierana jest przez kuriera w momencie dostawy. Maksymalna wartość pierwszego pobrania to 2000 zł brutto. 
3)    Przelew terminowy - dotyczy stałych Klientów hurtowni.
4)    Płatność gotówką – przy odbiorze towaru w siedzibie Hurtowni TABU.

§3. Zamówienia i wysyłka:
1)    Zatwierdzenie przez Klienta zamówienia jest równoznaczne z początkiem jego realizacji. Po przygotowaniu przesyłki, Klient otrzyma informacje o łącznej wartości zamówienia (wraz z ewentualnymi kosztami nadania).
2)    TABU Sp. z o.o. pokrywa koszty przesyłki powyżej 900 zł netto ( dotyczy przesyłek krajowych ). Poniżej tej kwoty koszty przechodzą na Zamawiającego i będą one doliczane do faktury jako osobna pozycja.
3)    Termin realizacji zamówienia, to czas między potwierdzeniem złożenia zamówienia, 
a przygotowaniem paczki do wysyłki. Maksymalnie jest to 1 dzień roboczy. 
W nieprzewidzianych okolicznościach (np. braku towaru), czas realizacji może ulec zmianie.
4)    Zamówienia są realizowane na terenie całego kraju.
5)    TABU sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do odstąpienia od realizacji kolejnych zamówień złożonych przez Klienta, który zwraca zamówiony towar bez podania istotnej przyczyny lub nie odebrał przesyłki za pobraniem.
W powyższym przypadku możliwość logowania do systemu zostaje zablokowana.
6)    Zamówienia przyjmowane są 7 dni w tygodniu, 24 godz. na dobę. Realizacja zamówień odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach od 8-16.
7)   Z uwagi na ciągłą sprzedaż oferowanych produktów bezpośrednio w hurtowni, prezentowane ilości towarów mogą różnić się z ich faktycznym w danym momencie stanem magazynowym i nie może być to podstawą do roszczeń. O wszelkich różnicach między złożonym, a skompletowanym zamówieniem Klient będzie poinformowany telefonicznie lub drogą mailową niezwłocznie po ich stwierdzeniu.
8)    Paczki wysyłamy firmą kurierska DPD.
9)    Koszty przesyłek krajowych określone są w systemie zamówień i naliczane automatycznie w zależności od kwoty zamówienia.
10)    Maksymalna wartość przesyłki za pobraniem z przyczyn technicznych nie może przekroczyć wartości 5000 ( pięciu tysięcy ) złotych brutto. Przesyłki za pobraniem wysyłane są tylko na terenie Polski.
11)    W przypadku zamówień zagranicznych cena przesyłki zależna jest od wielkości oraz liczby paczek i podawana jest indywidualnie po skompletowaniu zamówienia. 
12)    Czas dostarczenia przesyłki przez kuriera wynosi zazwyczaj jeden dzień roboczy ( dotyczy przesyłek krajowych)

§4. Reklamacje
1)    Podstawą reklamacji jest dowód sprzedaży w postaci faktury. Różnice w wyglądzie towarów zamówionych z otrzymanymi, które wynikają z niewłaściwie ustawionych parametrów monitora Klienta, nie stanowią podstawy do zwrotu towaru. 
2)    Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko w momencie odbioru towaru w obecności doręczyciela. Przed odebraniem przesyłki należy sprawdzić stan opakowania. W przypadku, gdy opakowanie nosi znamiona uszkodzenia nie należy przyjmować przesyłki i w obecności doręczyciela sporządzić protokół szkody. Klient, po uiszczeniu opłaty, ma prawo do sprawdzenia zawartości paczki w obecności doręczyciela, w celu sprawdzenia czy nie nastąpiło uszkodzenie towaru w trakcie dostawy. Warunkiem przyjęcia tego typu reklamacji będzie spisanie wraz z doręczycielem protokołu reklamacyjnego.
3)    W przypadku nieuzasadnionej reklamacji lub uszkodzenia towaru z winy użytkownika, wszelkie koszty pokrywa Klient.
4)    W razie reklamacji proszę o kontakt na adres biznes@tabu.com.pl w celu uzyskania wzoru zgłoszenia reklamacyjnego. Zgłoszenie należy wydrukować i wypełnić zgodnie z opisami. Wypełnione zgłoszenie proszę dołączyć do reklamowanego produktu. 

§5. Fotografie i prawa autorskie:
1)    Wszystkie udostępnione przez nas zdjęcia w serwisie www.tabu.com.pl są chronione prawem autorskim i należą do właścicieli marek prezentowanych w ofercie lub do Hurtowni TABU.
2)    W celu uzyskania zgody na wykorzystanie materiałów z serwisu www.tabu.com.pl a w szczególności zdjęć, opisów, katalogów należy uprzednio skontaktować się z działem sprzedaży internetowej: biznes@tabu.com.pl 
3)    Hurtownia TABU nie wyraża zgody na wykorzystanie materiałów omówionych w pkt. 2 na wszelkiego rodzaju portalach aukcyjnych

§6. Odpowiedzialność
TABU Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za szkody powstałe z przyczyn od niej niezależnych, w tym za:
• zamówienia składane w imieniu Klienta przez osoby trzecie,
• różnice w wyglądzie lub kolorach zamówionych towarów z otrzymanymi, wynikające z powodów
technicznych lub związanych z różnym odwzorowaniem kolorów towarów na różnych komputerach,
• nieterminowe dostarczenie przesyłek przez firmę kurierską.

§7. Promocje
Promocje organizowane przez firmę TABU sp. z o.o. nie łączą się z innymi, oraz nie obowiązują na nie wcześniej udzielone rabaty, chyba że w promocji jest informacja mówiąca inaczej.


Kontakt
tel. kom .510 127 128 (pn-pt. 8.00-16.00, sob.8.00-13.00)
e-mail: biznes@tabu.com.pl
tel. +48 12 650 71 78
fax. 12 650 71 74    SKYPE: tabu-online

 

© TABU 2017. Wszystkie prawa autorskie zastrzeżone.